Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Aktuality

Nabídka pracovní pozice

[22. 06. 2017] Východočeská realitní společnost, 16 let na trhu nemovitostí, hledá pro rozšíření svého týmu zájemce o práci v zavedené realitní kanceláři, možnost nástupu jako asistent/ka, s předpokladem zaškolení na samostatnou pozici. Provize zkušených obchodníků je 80 % z výsledku zakázky. Nejsme součástí žádného řetězce realitních kanceláří.
Hledáme - komunikativní a flexibilní pracovníky s obchodním talentem, schopné vysokého pracovního nasazení.
Nabízíme - bezplatné zaškolení s trvalou podporou, pružnou pracovní dobu, velmi dobré finanční ohodnocení podle vykonané práce, právní zajištění všech obchodů, možnost práce na pracovní smlouvu i na ŽL, kariérní růst.
info@globalreality.cz

Realitní zpravodaj

Nové bydlení v mezipředměstí: moderní trend bydlení

16. 11. 2017 - Dlouhou dobu existovaly na trhu nových realit pouze dvě možnosti: rodinný dům v satelitním městečku nebo byt v užším či širším centru města. Komplexní bytové projekty budované v posledních letech na okrajích větších měst vytvořily stále rostoucí trend v novém bydlení.

více »

Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Pouze ve třech krajích

14.11.2017 - Prudký růst cen bytů zpomalil a spolu se stagnací cen se stabilizovala i úroveň dosažitelnosti vlastního bydlení. Průměrnou českou domácnost nyní stojí pořízení bytu zhruba 5–6 ti násobek čistého příjmu, a pokud se rozhodne koupi financovat hypotékou, splátka spolkne necelých 40 % měsíčního rozpočtu.

více »

Poptávka před zvýšením úrokových sazeb opět zvedá ceny nemovitostí

13.11.2017 - O vývoji cen nemovitostí by již napsáno mnohé. Po roce 2008 začaly ceny klesat, v roce 2014 se dostaly po pomyslné cenové dno, a pak začaly ceny opět růst. Vzestup ovšem nepřestal ani po zavedení nových opatření ze strany ČNB, jež donutily kupující disponovat vyššími vlastními zdroji.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005