Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Řadový dům v obci Svitavy.

Typ nabídky:

prodej

Cena:

3 390 000 Kč (včetně právního servisu)

Plocha:

350 m2

Popis:

4102 - Prodej velice pěkného a prostorného řadového domu v obci Svitavy s okrasnou odpočinkovou zahradou, nedaleko centra - Poličská ul., na pozemku o celkové výměře cca 518 m2. Dispozice: 1. NP (přízemí) - vstup, 3 x pokoj, chodba, komora, koupelna, samostatné WC, prádelna a kolárna. V mezipatře je spíž a vstup na velkou terasu určenou k odpočinku. 2. NP - 2 x pokoj, velká kuchyně s jídelnou, chodba, koupelna s vanou a samostatné WC. Podkroví - 2 x pokoj. Dům je částečně podsklepen (bývalé uhelny). Dům prošel před cca 25 lety rekonstrukcí elektroinstalace, vody, odpadů, oken, interiérů a fasády. Nemovitost je možné, po určitých technických úpravách, rozdělit i na samostatné bytové jednotky. Veškeré inženýrské sítě k dispozici. PENB není dosud zpracován, proto uvádíme energetickou náročnost budovy - G. Podrobné informace a prohlídky u makléře.

Okres:

Svitavy

Obec:

Svitavy

Katastr:

Předměstí

Zastavěná plocha:

179

Plocha zahrady:

339

Plocha parcely:

518

Užitná plocha:

350

Sklep:

ano

Zahrada:

ano

Cena včetně provize:

ano

Telefonní přípojka:

ano

Terasa:

ano

Kanalizace:

Městská

Elektřina:

230 V

Zařízeno:

Nezařízeno

Plyn:

Zaveden

Vytápění:

Ústřední plynové

Druh číslování parcely:

Stavební parcela

Umístění:

Centrum

Parkování:

Venkovní veřejné

Období poplatků a služeb:

Za měsíc

Stav nemovitosti:

Velmi dobrý

Konstrukce budovy:

Smíšená

Podtyp nemovitosti:

Řadový

Typ poplatků a služeb:

Celkem

Typ vlastnictví:

Osobní

Voda:

Vodovod

Realitní zpravodaj

Nové bydlení v mezipředměstí: moderní trend bydlení

16. 11. 2017 - Dlouhou dobu existovaly na trhu nových realit pouze dvě možnosti: rodinný dům v satelitním městečku nebo byt v užším či širším centru města. Komplexní bytové projekty budované v posledních letech na okrajích větších měst vytvořily stále rostoucí trend v novém bydlení.

více »

Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Pouze ve třech krajích

14.11.2017 - Prudký růst cen bytů zpomalil a spolu se stagnací cen se stabilizovala i úroveň dosažitelnosti vlastního bydlení. Průměrnou českou domácnost nyní stojí pořízení bytu zhruba 5–6 ti násobek čistého příjmu, a pokud se rozhodne koupi financovat hypotékou, splátka spolkne necelých 40 % měsíčního rozpočtu.

více »

Poptávka před zvýšením úrokových sazeb opět zvedá ceny nemovitostí

13.11.2017 - O vývoji cen nemovitostí by již napsáno mnohé. Po roce 2008 začaly ceny klesat, v roce 2014 se dostaly po pomyslné cenové dno, a pak začaly ceny opět růst. Vzestup ovšem nepřestal ani po zavedení nových opatření ze strany ČNB, jež donutily kupující disponovat vyššími vlastními zdroji.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005