Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Prodej podílu o velikosti 1/2 RD v obci Pardubice

Typ nabídky:

prodej

Cena:

830 000 Kč (včetně právního servisu )

Plocha:

150 m2

Popis:

4105 - Prodej spoluvlastnického podílu o velikosti 1/2 rodinného domu v obci Pardubice, část obce Popkovice, na pozemku o celkové výměře cca 696 m2. Dispozice: 1. PP - malý sklípek, 1. NP - veranda, chodba, WC, spíž, 2 x pokoj, koupelna, kuchyň, schodiště do podkroví, 2. NP (podkroví) - chodba, 2 x pokoj, komora, nedokončená koupelna s WC. Dům je možné po určitých technických úpravách rozdělit i na dvě bytové jednotky. Dům pochází z roku 1943, v průběhu užívání byla provedena přístavba sociálního zařízeni, v roce 2006 bylo zřízeno etážové plynové vytápění, v roce 2008 byla částečná modernizace elektroinstalace a v roce 2014 byla započata vestavba půdního prostoru. Na pozemku se dále nachází samostatná garáž a studna. PENB není dosud zpracován, proto uvádíme energetickou náročnost budovy - G. Podrobnější informace a prohlídky u makléře.

Okres:

Pardubice

Obec:

Pardubice

Katastr:

Popkovice

Zastavěná plocha:

253

Plocha zahrady:

443

Plocha parcely:

696

Užitná plocha:

150

Sklep:

ano

Zahrada:

ano

Cena včetně provize:

ano

Terasa:

ano

Kanalizace:

Městská

Elektřina:

230 V

Plyn:

Zaveden

Vytápění:

Ústřední plynové

Druh číslování parcely:

Stavební parcela

Umístění:

Okrajová zástavba

Parkování:

Garáž

Období poplatků a služeb:

Za měsíc

Stav nemovitosti:

Dobrý

Konstrukce budovy:

Smíšená

Podtyp nemovitosti:

Řadový

Typ poplatků a služeb:

Celkem

Typ vlastnictví:

Osobní

Voda:

Vodovod

Realitní zpravodaj

Nové bydlení v mezipředměstí: moderní trend bydlení

16. 11. 2017 - Dlouhou dobu existovaly na trhu nových realit pouze dvě možnosti: rodinný dům v satelitním městečku nebo byt v užším či širším centru města. Komplexní bytové projekty budované v posledních letech na okrajích větších měst vytvořily stále rostoucí trend v novém bydlení.

více »

Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Pouze ve třech krajích

14.11.2017 - Prudký růst cen bytů zpomalil a spolu se stagnací cen se stabilizovala i úroveň dosažitelnosti vlastního bydlení. Průměrnou českou domácnost nyní stojí pořízení bytu zhruba 5–6 ti násobek čistého příjmu, a pokud se rozhodne koupi financovat hypotékou, splátka spolkne necelých 40 % měsíčního rozpočtu.

více »

Poptávka před zvýšením úrokových sazeb opět zvedá ceny nemovitostí

13.11.2017 - O vývoji cen nemovitostí by již napsáno mnohé. Po roce 2008 začaly ceny klesat, v roce 2014 se dostaly po pomyslné cenové dno, a pak začaly ceny opět růst. Vzestup ovšem nepřestal ani po zavedení nových opatření ze strany ČNB, jež donutily kupující disponovat vyššími vlastními zdroji.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005