Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Prodej domu v obci Lubná, okr. Svitavy

Typ nabídky:

prodej

Cena:

234 000 Kč (včetně právního servisu)

Plocha:

237 m2

Popis:

4151 - Prodej domu k bydlení nebo k rekreaci na pozemku o celkové výměře cca 924 m2 v klidné části obce Lubná, okr. Svitavy. Pozemek je svažitého charakteru. Dům se sestává ze dvou místností, kuchyně, vstupních prostor, komory, sklepa s klenutým stropem a hospodářských prostor. Možnost dalšího rozšíření do podkroví. Dům je koncipován jako malé hospodářské stavební čtvercového půdorysu s uzavřeným dvorkem. Nemovitost má přiděleno číslo popisné. Stavení je ve špatném a zanedbaném technickém stavu určeno k celkové rekonstrukci. Do domu je přivedena elektřina, veřejný vodovod cca 30 m od pozemku. Dobrá dostupnost základní občanské vybavenosti v obci (autobus, obecní úřad, pošta, knihovna, základní a mateřská škola, restaurace, obchod s potravinami, aj.). PENB není dosud zpracován, proto uvádíme energetickou náročnost budovy - G. Podrobnější informace a prohlídky u makléře.

Okres:

Svitavy

Obec:

Lubná

Katastr:

Lubná

Zastavěná plocha:

237

Plocha zahrady:

687

Plocha parcely:

924

Užitná plocha:

237

Sklep:

ano

Zahrada:

ano

Cena včetně provize:

ano

Elektřina:

230 V

Zařízeno:

Nezařízeno

Vytápění:

Lokální palivové

Druh číslování parcely:

Stavební parcela

Parkování:

Venkovní vyhrazené

Období poplatků a služeb:

Za měsíc

Stav nemovitosti:

Před úplnou rekonstrukcí

Konstrukce budovy:

Smíšená

Podtyp nemovitosti:

Samostatný

Typ poplatků a služeb:

Celkem

Typ vlastnictví:

Osobní

Voda:

V dosahu

Realitní zpravodaj

Prodej bez realitky, nebo raději s ní?

19.3.2018 - V České republice je každoročně realizována cca polovina všech prodejů nemovitostí bez účasti realitní kanceláře. Bez realitky je sice jedna z alternativ prodeje nemovitostí, ovšem většina odborníků tento postup nedoporučuje. Proč?Obchod s nemovitostmi je oblastí, ve které se každoročně zobchodují miliardy korun.

více »

Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně

14.3.2018 - Zatímco loni v únoru byla průměrná nabídková cena bytů v ČR 2,39 mil. Kč, letos to bylo o bezmála 400 000 Kč více.

více »

Zdražování hypoték navzdory poklesu ceny peněz nekončí

8.3.2018 - Sazby na mezibankovním trhu začaly na začátku února klesat. V cenách hypoték se však tento trend zatím nepromítnul. Ba naopak, nabídkové sazby v průběhu února dál rostly.Index průměrných nabídkových sazeb GOFI 70 mapující nabídky všech bank v únoru meziměsíčně vzrostl o dalších 7 setin procentního bodu na 2,57 %.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005