Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Global Reality s.r.o. - realitní a dražební společnost

Váš bezpečný ostrov v moři realitních kanceláří

Společnost Global Reality Hradec Králové, s.r.o., která byla založena v roce 1999, zaměstnávala tři zaměstnance v trvalém pracovním poměru. Postupné navyšování objemu zakázek a rozšiřování spektra poskytovaných služeb vedlo také ke zvětšení personální kapacity na současných devět zaměstnanců v trvalém pracovním poměru.

Členové společnosti Global Reality

Společnost Global Reality Hradec Králové, s.r.o. poskytuje od svého založení služby v oblasti realitního trhu a zabývá se zejména zprostředkováním koupě, prodeje a pronájmu jak komerčních, tak i rezidenčních nemovitostí. S postupným navýšením personální kapacity se tak rozšiřuje i působnost společnosti, do té doby zaměřená především na Královéhradecký kraj.

Global Reality klade maximální důraz na zajištění bezpečnosti při obchodování s nemovitostmi a na odbornost poskytovaných služeb. Všichni zaměstnanci jsou odborně školeni, zejména na seminářích pořádaných Asociací realitních kanceláří. Makléři mají k dispozici detailně zpracované manuály pro svoji činnost a rovněž veškeré technické zázemí. Díky svému individuálnímu, serióznímu a vysoce profesionálnímu přístupu ke klientům zrealizovali makléři společnosti již více než 800 úspěšně zakončených obchodních případů. Společnost se stala stabilním subjektem na trhu nemovitostí ve Východočeském regionu.

Global Reality - realitní společnost

Realitní služby jsou obvykle poskytovány na základě výhradního smluvního zastoupení, což klientům zajistí maximální prezentaci jejich nemovitosti, dosažení výhodné prodejní ceny a optimální rychlost a serióznost při realizaci prodeje.

Výsledkem snahy o rozšíření poskytovaných služeb je skutečnost, že v roce 2002 společnost získává koncesní listinu k Provádění veřejných dražeb, stává se členem České asociace dražebníků a na základě provedených dražeb si svoji činnost nechává touto asociací certifikovat. Tento krok má velmi významný podíl na nárůstu celkové produkce společnosti a také na rozšíření působnosti na téměř celé území ČR.

Global Reality - realitní společnost

Pro společnost Global Reality poskytuje servis a právní zastoupení Společná advokátní kancelář Čermák, Kolínová, Rožnovský, v.o.s., která rovněž napomáhá při řešení právních záležitostí klientů společnosti. Notářské služby jsou pro klienty zajišťovány zejména prostřednictvím JUDr. Heleny Divišové, JUDr. Miloslava Marcalíka a JUDr. Hany Kulhánkové. Pojištění realitní činnost zajišťuje Česká pojišťovna, a.s. Společnost pro svůj platební styk využívá služeb Komerční banky, a.s.

Bezplatná poradenská služba je u nás samozřejmostí, peníze za naši práci platí klienti až po úspěšně dokončeném obchodu.

Global Reality - realitní společnost Global Reality - realitní společnost

Realitní zpravodaj

V Praze se letos prodalo o čtvrtinu nových bytů méně

18.4.2018 - Pražský rezidenční trh zaznamenal pokles prodeje nových bytů. V prvním čtvrtletí letošního roku se prodej nových bytů v Praze propadl meziročně o 23 %, na 1160 bytů. Jde o druhé nejhorší čtvrtletí za posledních pět let. Vyplývá to z podrobných analýz společnosti Ekospol.

více »

Byt jako investice. Kdy je vhodný čas na nákup?

16.4.2018 - Uvažovali jste někdy o pořízení nemovitosti za účelem následného pronájmu, nebo jako možnosti rychlého výdělku? Pak jste si určitě kladli otázku, kdy je dobré takové rozhodnutí učinit.Chci dlouhodobou investiciInvestice do nemovitostí za účelem dlouhodobých pronájmů není nic neobvyklého.

více »

Ceny bytů rostly v 1. čtvrtletí o 15 procent

12.4.2018 - Největší meziroční nárůst nabídkových cen bytů vykazuje Olomoucký a Plzeňský kraj. Vzhledem k růstu cen nemovitostí a zdražování hypoték dochází k rapidnímu zhoršování dosažitelnosti vlastního bydlení.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005