Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Global Reality s.r.o. - realitní a dražební společnost

Váš bezpečný ostrov v moři realitních kanceláří

Společnost Global Reality Hradec Králové, s.r.o., která byla založena v roce 1999, zaměstnávala tři zaměstnance v trvalém pracovním poměru. Postupné navyšování objemu zakázek a rozšiřování spektra poskytovaných služeb vedlo také ke zvětšení personální kapacity na současných devět zaměstnanců v trvalém pracovním poměru.

Členové společnosti Global Reality

Společnost Global Reality Hradec Králové, s.r.o. poskytuje od svého založení služby v oblasti realitního trhu a zabývá se zejména zprostředkováním koupě, prodeje a pronájmu jak komerčních, tak i rezidenčních nemovitostí. S postupným navýšením personální kapacity se tak rozšiřuje i působnost společnosti, do té doby zaměřená především na Královéhradecký kraj.

Global Reality klade maximální důraz na zajištění bezpečnosti při obchodování s nemovitostmi a na odbornost poskytovaných služeb. Všichni zaměstnanci jsou odborně školeni, zejména na seminářích pořádaných Asociací realitních kanceláří. Makléři mají k dispozici detailně zpracované manuály pro svoji činnost a rovněž veškeré technické zázemí. Díky svému individuálnímu, serióznímu a vysoce profesionálnímu přístupu ke klientům zrealizovali makléři společnosti již více než 800 úspěšně zakončených obchodních případů. Společnost se stala stabilním subjektem na trhu nemovitostí ve Východočeském regionu.

Global Reality - realitní společnost

Realitní služby jsou obvykle poskytovány na základě výhradního smluvního zastoupení, což klientům zajistí maximální prezentaci jejich nemovitosti, dosažení výhodné prodejní ceny a optimální rychlost a serióznost při realizaci prodeje.

Výsledkem snahy o rozšíření poskytovaných služeb je skutečnost, že v roce 2002 společnost získává koncesní listinu k Provádění veřejných dražeb, stává se členem České asociace dražebníků a na základě provedených dražeb si svoji činnost nechává touto asociací certifikovat. Tento krok má velmi významný podíl na nárůstu celkové produkce společnosti a také na rozšíření působnosti na téměř celé území ČR.

Global Reality - realitní společnost

Pro společnost Global Reality poskytuje servis a právní zastoupení Společná advokátní kancelář Čermák, Kolínová, Rožnovský, v.o.s., která rovněž napomáhá při řešení právních záležitostí klientů společnosti. Notářské služby jsou pro klienty zajišťovány zejména prostřednictvím JUDr. Heleny Divišové, JUDr. Miloslava Marcalíka a JUDr. Hany Kulhánkové. Pojištění realitní činnost zajišťuje Česká pojišťovna, a.s. Společnost pro svůj platební styk využívá služeb Komerční banky, a.s.

Bezplatná poradenská služba je u nás samozřejmostí, peníze za naši práci platí klienti až po úspěšně dokončeném obchodu.

Global Reality - realitní společnost Global Reality - realitní společnost

Realitní zpravodaj

Nové bydlení v mezipředměstí: moderní trend bydlení

16. 11. 2017 - Dlouhou dobu existovaly na trhu nových realit pouze dvě možnosti: rodinný dům v satelitním městečku nebo byt v užším či širším centru města. Komplexní bytové projekty budované v posledních letech na okrajích větších měst vytvořily stále rostoucí trend v novém bydlení.

více »

Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Pouze ve třech krajích

14.11.2017 - Prudký růst cen bytů zpomalil a spolu se stagnací cen se stabilizovala i úroveň dosažitelnosti vlastního bydlení. Průměrnou českou domácnost nyní stojí pořízení bytu zhruba 5–6 ti násobek čistého příjmu, a pokud se rozhodne koupi financovat hypotékou, splátka spolkne necelých 40 % měsíčního rozpočtu.

více »

Poptávka před zvýšením úrokových sazeb opět zvedá ceny nemovitostí

13.11.2017 - O vývoji cen nemovitostí by již napsáno mnohé. Po roce 2008 začaly ceny klesat, v roce 2014 se dostaly po pomyslné cenové dno, a pak začaly ceny opět růst. Vzestup ovšem nepřestal ani po zavedení nových opatření ze strany ČNB, jež donutily kupující disponovat vyššími vlastními zdroji.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005