Global Reality s.r.o. Přeskočit navigaci

Global Reality s.r.o. - realitní a dražební společnost

Váš bezpečný ostrov v moři realitních kanceláří

Společnost Global Reality Hradec Králové, s.r.o., která byla založena v roce 1999, zaměstnávala tři zaměstnance v trvalém pracovním poměru. Postupné navyšování objemu zakázek a rozšiřování spektra poskytovaných služeb vedlo také ke zvětšení personální kapacity na současných devět zaměstnanců v trvalém pracovním poměru.

Členové společnosti Global Reality

Společnost Global Reality Hradec Králové, s.r.o. poskytuje od svého založení služby v oblasti realitního trhu a zabývá se zejména zprostředkováním koupě, prodeje a pronájmu jak komerčních, tak i rezidenčních nemovitostí. S postupným navýšením personální kapacity se tak rozšiřuje i působnost společnosti, do té doby zaměřená především na Královéhradecký kraj.

Global Reality klade maximální důraz na zajištění bezpečnosti při obchodování s nemovitostmi a na odbornost poskytovaných služeb. Všichni zaměstnanci jsou odborně školeni, zejména na seminářích pořádaných Asociací realitních kanceláří. Makléři mají k dispozici detailně zpracované manuály pro svoji činnost a rovněž veškeré technické zázemí. Díky svému individuálnímu, serióznímu a vysoce profesionálnímu přístupu ke klientům zrealizovali makléři společnosti již více než 800 úspěšně zakončených obchodních případů. Společnost se stala stabilním subjektem na trhu nemovitostí ve Východočeském regionu.

Global Reality - realitní společnost

Realitní služby jsou obvykle poskytovány na základě výhradního smluvního zastoupení, což klientům zajistí maximální prezentaci jejich nemovitosti, dosažení výhodné prodejní ceny a optimální rychlost a serióznost při realizaci prodeje.

Výsledkem snahy o rozšíření poskytovaných služeb je skutečnost, že v roce 2002 společnost získává koncesní listinu k Provádění veřejných dražeb, stává se členem České asociace dražebníků a na základě provedených dražeb si svoji činnost nechává touto asociací certifikovat. Tento krok má velmi významný podíl na nárůstu celkové produkce společnosti a také na rozšíření působnosti na téměř celé území ČR.

Global Reality - realitní společnost

Pro společnost Global Reality poskytuje servis a právní zastoupení Společná advokátní kancelář Čermák, Kolínová, Rožnovský, v.o.s., která rovněž napomáhá při řešení právních záležitostí klientů společnosti. Notářské služby jsou pro klienty zajišťovány zejména prostřednictvím JUDr. Heleny Divišové, JUDr. Miloslava Marcalíka a JUDr. Hany Kulhánkové. Pojištění realitní činnost zajišťuje Česká pojišťovna, a.s. Společnost pro svůj platební styk využívá služeb Komerční banky, a.s.

Bezplatná poradenská služba je u nás samozřejmostí, peníze za naši práci platí klienti až po úspěšně dokončeném obchodu.

Global Reality - realitní společnost Global Reality - realitní společnost

Realitní zpravodaj

Banky nabízejí hypotéky se slevou

21.9.2017 - Hypoteční sezóna míří k vrcholu a akční nabídky rostou jako houby po dešti. Jak vypadá aktuální nabídka zvýhodněných hypoték, kde lze ušetřit a jak se v cenách hypoték zorientovat?Hypotéky se slevou nebo dokonce bonusemHypoteční sezóna má obvykle dva vrcholy.

více »

Daň z nabytých nemovitostí se bude vypočítávat bez DPH

18.9.2017 - Finanční správa oznámila, že začne respektovat výroky Nejvyššího správního soudu a změní výpočet odvodu daně z nabitých nemovitostí.

více »

Jsme na Facebooku | Global Reality vyrobil © INET-SERVIS.CZ, Hradec Králové | Prohlášení o přístupnosti | 2005