MENU

Náš tým​

​​
​​

Bc. Nicol Borůvková

telefon: +420 777 025 082
e-mail: nicol.boruvkova@globalreality.cz

V realitách se pohybuji již několik let a vždy ráda začínám jako asistentka celé kanceláře, abych měla ve všem přehled a později i jako realitní makléřka. Narodila jsem se v létě. Možná i podle toho, řadím toto období mezi to nejkrásnější v celém roce. Miluji teplé počasí, vodu, pláže a pohodičku. Když by to šlo, tak bych nejraději prodávala a pronajímala nemovitosti jen u moře. Jsme ale v Čechách a tak mezi mé nejoblíbenější lokality nabízených nemovitostí patří mé rodné město Hradec Králové a jeho okolí. Nejvíce se zaměřuji na prodej bytů, domů, chat i zahrad. Výjimkou nejsou ale i pronájmy bytů a nebytových prostor. Mezi kladné vlastnosti raků patří citlivost a důraz na rodinu, proto mi záleží na budování vztahů s klienty a jejich doporučení dále, kterého si velice vážím. Snažím se svým klientům naslouchat v jejich přání a umět si poradit v řešení různých situací ohledně někdy i problematických prodejů. Nabízím spolehlivé, profesionální a fér jednání s pravidelnou komunikací a osobním přístupem.

Ve volném čase se věnuji různým stylům jógy /i jako instruktor/. Mezi mé další koníčky a zájmy patří: cestování, čtení, sportování všeho druhu, aktivity s rodinou a přáteli, moji pejsci rasy Shih-Tzu.

Jaroslav Menc

telefon: +420 602 419 411
e-mail: jaroslav.menc@globalreality.cz

Více než 20 let praxe v oblasti obchodu s nemovitostmi.

  • Od roku 1999 je u společnosti Global Reality Hradec Králové, s.r.o.
  • Zabývá se realizací prodejů a pronájmů všech typů nemovitostí
  • Specializuje se na provádění veřejných dražeb a prodej majetku v rámci insolvenčních řízení
  • Volný čas věnuje handicapovaným sportovcům – basketbalistům na vozíku

Michal Turek

telefon: +420 724 331 816
e-mail: michal.turek@globalreality.cz

Narodil se v Hradci Králové, kde i studoval a doposud žije. V oboru realit působí od roku 2005. U společnosti Global Reality Hradec Králové, s.r.o. pracuje jako realitní makléř od roku 2006. Věnuje se zprostředkováním prodejů i pronájmů všech druhů rezidenčních i komerčních nemovitostí.

V posledních letech se zaměřuje i na zpeněžování majetku v rámci insolvenčního řízení.

Jan Moník

telefon: +420 602 202 626
e-mail: jan.monik@globalreality.cz

Narozen v roce 1975.

S obchodní činností jsem začínal v 90. letech ve společnosti LIBRA Elekronics, která se specializovala na informační technologie. Od roku 2005 působím v realitní činnosti pod společností Global Reality. V tomto období jsem realizoval mnoho prodejů/pronájmů rezidenčních a komerčních nemovitostí.

Motto: Základem úspěšného prodeje/pronájmu je spokojený klient, který se k nám rád vrací nebo doporučí naše služby.

Ve volném čase se věnuji sportu a rodině.

Ing. Bc. Petr Hladík

telefon: +420 602 664 550
e-mail: petr.hladik@globalreality.cz

Po ukončení stavební fakulty pracoval několik let jako stavbyvedoucí a později v managementu několika velkých stavebních firem. V roce 1997 přešel od výstavby nemovitostí k jejich prodeji a v roce 1999 se svým společníkem založili realitní společnost Global Reality. Ke klasickému prodeji rezidenčních nemovitostí postupně přidává i specializované prodeje všech druhů nemovitostí, a to jak formou výběrových řízení, tak především prováděním veřejných dražeb. Na provádění Veřejných dražeb získal, na základě schválení ministerstvem, potřebnou koncesi v roce 2002.

V roce 2010 promoval na právnické fakultě v oboru „Právní vztahy k nemovitostem“. Zajišťuje často po právní stránce komplikované prodeje, např. v exekučních řízeních, insolvenčních řízeních i v dědických řízeních apod.

Kromě právních věcí v oblasti nemovitostí se zabývá kompletní problematikou majetkových daní.